Стартував третій антарктичний аукціон для допомоги полярнику-саперу

Стартував третій антарктичний аукціон для допомоги полярнику-саперу

Оголошено третій благодійний аукціон для допомоги полярнику, механіку 25-ї та 27-ї Української антарктичної експедиції (УАЕ) Максиму Білоусу. Наразі він проходить службу в лавах ЗСУ і займається підготовкою групи інженерів-саперів. 

За виручені кошти планують закупити спорядження для підрозділу: тактичні окуляри, GPS-навігатор, далекоміри, прилад нічного бачення тощо.

Серед лотів – персональна онлайн-екскурсія станцією «Академік Вернадський», ексклюзивна антарктична вишиванка, ювілейна монета, набір листівок від біолога 27-ї та 28-ї УАЕ Сергія Глотова, сувенірний штурвал, на якому зображені пінгвіни та відомий серед туристів бар «Фарадей». Крім цього, команда Центру підготувала для аукціону добірку унікальних шевронів.

Лоти виставлені на сторінках НАНЦ у Фейсбуці та Інстаграмі. 

«Лише у травні Максим повернувся із зимівлі в Антарктиді, а вже сьогодні фактично з нуля готує групу інженерів-саперів для виконання важливих завдань на фронті. Щодня вони ризикуватимуть життям, щоб захистити нас, тож наше “тилове” завдання – максимально сприяти їм, зокрема, технікою та матеріалами. За кошти, зібрані під час попередніх антарктичних аукціонів, ми придбали антидронову рушницю, три тепловізійні приціли та дві автівки. Все це вже використовується у підрозділах, де служать полярники, і допомагає наближати нашу Перемогу. Запрошуємо всіх долучатися до аукціону, щоб закрити потреби “бойових пінгвінів-саперів” і водночас отримати унікальні антарктичні артефакти. Адже в ЗСУ треба не просто вірити – маємо робити реальні кроки для їхньої підтримки», – зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

Аукціон триватиме до 23:59 28 червня. Переможцем за кожним лотом стане той, хто запропонує найвищу ціну на момент закінчення розіграшу.

Приклади лотів, виставлених на аукціоні, знайдете нижче