Наші видання

Наші видання

Український антарктичний журнал

З 2003 року виходить друком Український антарктичний журнал (УАЖ), який є правонаступником Бюлетеня Українського антарктичного центру. На відміну від Бюлетеня, де друкувались матеріали з організації українських антарктичних експедицій, в Українському антарктичному журналі представлені тільки наукові публікації.

У 2019 році оновлено сайт УАЖ http://uaj.uac.gov.ua, який розроблено на платформі OJS.   

Всі номери УАЖ

Сторінка УАЖ на платформі LinkedIn

Журнал «Експедиція XXI»

“Експедиція ХХІ” – науково-популярний додаток до фахового “Українського антарктичного журналу” – видається з 2004 року. Створений для любителів наукового та екологічного туризму, допитливих краєзнавців, шукачів пригод, шанувальників історії, колекціонерів, аматорів екстремальних видів спорту.

З 2018 року журнал виходить в інтернет-версії –  “Експедиція ХХІ” 

Покажчик географічних назв району Аргентинських островів — півострова Київ (Західна Антарктика)

А. Федчук, І. Дрогушевська, Г. Євчун, В. Савченко, І. Парнікоза

Довідкове видання присвячене стандартизації географічних назв району робіт щорічних українських антарктичних експедицій, який охоплює переважно Аргентинські острови та суміжні острови архіпелагу Вільгельма, а також узбережжя півострова Київ (Західна Антарктика). Стандартизація географічних назв передбачала збір назв латиницею, а також унормування відповідних письмових форм іншомовних топонімів українською мовою відповідно до загальновизнаних підходів та чинних правил українського правопису. Покажчик розрахований на широке коло фахівців, які цікавляться Антарктикою, з метою уніфікованого вживання антарктичних топонімів, спрощення пошуку інформації за географічними об’єктами, належного орієнтування під час виконання польових досліджень, а також представлення результатів таких досліджень у різних виданнях, зокрема фахових.

Передивитися натисніть тут, скачати в гарній якості можна тут.