Станція «Академік Вернадський» та криголам «Ноосфера» перебуватимуть під фармопікою мережі аптек «Подорожник»

Станція «Академік Вернадський» та криголам «Ноосфера» перебуватимуть під фармопікою мережі аптек «Подорожник»

НАНЦ та національна аптечна мережа України «Подорожник» підписали Меморандум про наміри щодо співпраці, згідно з яким компанія бере під фармацевтичну опіку об’єкти Центру. Йдеться про інформаційну та технологічну допомогу, а також забезпечення усіма необхідними медикаментами станції «Академік Вернадський» та криголаму «Ноосфера» протягом 2022 року.

Тарас Коляда, виконавчий директор компанії «Подорожник» та заступник директора ДУ НАНЦ В’ячеслав Марченко під час укладення Меморандуму про співпрацю, м. Київ

«Співпраця з українськими науковцями – це почесна місія для «Подорожника» в рамках соціальної відповідальності нашої компанії. Ми відкрили більше 1 300 аптек по всій території України протягом 22 років нашої діяльності. В мережі працює понад 6 300 фармацевтів. Тож, маючи таку потужну команду та великий досвід у фармацевтичній діяльності, ми впевнені, що і на краю світу, в Антарктиді зможемо надати якісну фармацевтичну допомогу українським науковцям, які працюють в надскладних умовах. Щодня ми забезпечуємо українських громадян якісними та доступними ліками. І нам приємно, що саме наша аптека «Подорожник», стане ніби «першою аптекою в Антарктиді», – сказав Тараса Коляда, виконавчий директор компанії «Подорожник».

Євген Дикий, очільник НАНЦ відзначив: «Завдяки роботі станції «Академік Вернадський» українська наука займає достойне місце у світових дослідженнях з біології, океанографії, метеорології тощо. Дуже приємно, що нашою роботою цікавляться і допомагають такі компанії, як національна аптечна мережа «Подорожник». Адже без належного фармацевтичного забезпечення в умовах полярного клімату працювати складно та небезпечно. Також «Подорожник» бере під фармопіку і команду дослідницького криголаму «Ноосфера». Тож, враховуючи великий досвід нашого нового партнера у галузі фармацевтики, ми впевнені, що знаходимося під надійним фармзахистом».

Довідково: Одна з найбільших аптечних мереж України «Подорожник» здійснює різноманітні проекти в рамках своєї соціальної відповідальності. Головна мета компанії – забезпечити українців якісними та доступними ліками! А тому компанія «Подорожник» розробляє власні торгові марки медикаментів та товарів медичного призначення, а також розвиває свої торгові аптечні мережі «Подорожник», «БАМ» та «ОщадАптека».

Василь Матковський, лікар 27-ї УАЕ; Тарас Коляда, виконавчий директор «Аптека Подорожник»; Євген Дикий, директор ДУ НАНЦ; Мар’яна Оленська, кореспондент; Олена Марушевська, прессекретар НАНЦ; Ігор Дейнека, лікар 25-ї УАЕ – під час відвідин центрального офісу аптечної мережі «Подорожник», м. Львів