«Запроси полярника до себе». Ігор Дикий показав львівським школярам власний фільм про Антарктиду

«Запроси полярника до себе». Ігор Дикий показав львівським школярам власний фільм про Антарктиду

Учасники антарктичних експедицій продовжують серію зустрічей зі школярами, які стали переможцями конкурсу «Запроси полярника до себе». Нещодавно до Львівської середньої загальноосвітньої школи №3 завітав біолог Ігор Дикий. Він провів невелику лекцію перед учнями 6-Б класу, які були ініціаторами «листа полярнику», та дітьми з інших класів, продемонстрував власноруч відзнятий аматорський фільм про станцію «Академік Вернадський» та про життя пінгвінів і новонароджених тюленів Уеддела.

«Школярі відповідали на запитання моєї вікторини про Антарктиду. І всі, хто правильно відповів, отримали приз – сувенір з «Вернадського», мушлі морського молюска. А ініціатори та автори листа отримали спеціальний приз – пір’їни пінгвіна Аделі та мушлі молюска антарктичного блюдечка. Діти були настільки вражені почутим, що одразу не хотіли відпускати мене, ставлячи безліч цікавих запитань», – розповів Ігор Дикий.

«Кажуть, що дитячу щирість та емоції нічим не можна підкупити, тільки завоювати відкритістю та щирістю. Ігор Дикий підкорив наших дітей, – написала у соцмережах класний керівник Любов Лобода – Тепер, звісно, учні очікують пана Ігоря з новими розповідями після чергової експедиції».

Нагадаємо, що учні ще двох шкіл Львова найближчим часом матимуть зустрічі з нашими полярниками.