Школярі надіслали понад 200 листів на конкурс «Запроси полярника до себе»

Школярі надіслали понад 200 листів на конкурс «Запроси полярника до себе»

Понад 200 листів від школярів з 8 українських міст надійшло на конкурс «Запроси полярника до себе», який з 1 жовтня проводить Національний антарктичний науковий центр спільно з МОН. Найбільше листів з київських шкіл – майже 90. Також надійшли листи від учнів з Білої Церкви, Львова, Харкова, Одеси, Миколаєва, Черкас і Житомира.

Організатори конкурсу найближчим часом  розглянуть всі заявки, а переможців конкурсу оголосять 30 листопада 2018 року. Перевагу надаватимуть креативним листам, з логічно та доступно викладеними думками, а також високою та неординарною мотивацією.

«Ми дуже вдячні усім учасникам, їхнім батькам, вчителям та усім, хто допомагав дітям втілювати мрію в життя. Ми намагатимемося максимально наповнити зустрічі цікавою інформацією, новими знаннями, даватимемо відповіді на всі запитання учнів. Ми запросимо в школи якомога більше людей, що зимували на станції «Академік Вернадський», працювали там у сезонних загонах, займаються організацією цієї роботи. Сподіваємося, що такі зустрічі допоможуть дітям краще зрозуміти роботу науковців, полегшити вибір майбутньої професії. Наш проект триває», – розповів координатор конкурсу, співробітник Національного наукового антарктичного центру Олександр Савицький.