Про проведення позачергових зборів трудового колективу

ПОВІДОМЛЕННЯ

17 лютого 2023 року о 12 годині 00 хвилин відбудуться позачергові загальні збори трудового колективу Державної установи Національний антарктичний науковий центр в режимі онлайн зборів на платформі онлайн конференцій ZOOM, проєкт порядку денного позачергових загальних зборів трудового колективу ДУ НАНЦ:

  1. Прийняття (затвердження) Статуту Державної установи Національний антарктичний науковий центр в новій редакції.
  2. Затвердження Правил внутрішнього трудового розпорядку.
  3. Обрання уповноваженого трудового колективу.
  4. Надання уповноваженому трудового колективу повноважень щодо підписання Колективного договору від імені трудового колективу.
  5. Різне.

Посилання для входу на конференцію ZOOM для участі у загальних зборах трудового колективу: https://us06web.zoom.us/j/84225342865

Реєстрація для участі у загальних зборах трудового колективу починається об 11 годині 45 хвилин. Просимо співробітників ДУ НАНЦ зареєструватися із зазначенням свого імені та прізвища, перевірити роботу динаміка, мікрофона та відеокамери, потрібно тримати відеокамеру ввімкненою впродовж всього часу проведення зборів.

Пароль для приєднання до конференції ZOOM для участі у загальних зборах трудового колективу буде завчасно надісланий співробітникам ДУ НАНЦ на адресу електронної пошти.

Організаційний комітет з організації загальних
зборів трудового колективу ДУ НАНЦ