Оголошуємо конкурс серед школярів «Привітай полярника з Новим роком»

Оголошуємо конкурс серед школярів «Привітай полярника з Новим роком»

1 грудня 2020 року, в День Антарктиди, стартував новий конкурс для школярів від Національного антарктичного наукового центру. Саме 1 грудня у світі відзначають 61-у річницю підписання Договору про Антарктику, який визначає правовий статус континенту і види діяльності на ньому.

Назва конкурсу – “Привітай полярника з Новим роком” – говорить сама за себе: головна умова участі – створити та надіслати малюнок-листівку чи відеовітання з Новим роком.

Найкращі привітання будуть передані команді зимівників на нашу станцію “Академік Вернадський”.

Долучитися до конкурсу можуть учні будь-яких українських шкіл, незалежно від віку та регіону.

“Уже зовсім скоро ми відзначатимемо Новий рік: як в Україні, так і за 15 тис. кілометрів від неї – на антарктичній станції “Академік Вернадський”. Нашим колегам, які вже 9 місяців знаходяться далеко від своїх родин та Батьківщини, було б дуже приємно отримати вітання з Великої землі і водночас побачити, як українські школярі уявляють собі святкування Нового року на крижаному континенті”, – зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

Для участі в конкурсі потрібно заповнити анкету https://forms.gle/bDEeFe5brfxMLQv56 та прикріпити до неї файл або посилання на створене вами привітання – це може бути малюнок, фотоколаж, відеоролик, анімація тощо.

Дедлайн – 25 грудня 2020 року.

Школярі можуть долучитися як самостійно, так і в групах до 5 осіб.

Журі конкурсу складатиметься з представників НАНЦ. Обов’язково враховуватимемо креативність та знання антарктичної тематики.

5 переможців отримають поштою призи від НАНЦ. А за перше місце ми також подаруємо онлайн зустріч з полярниками.

Найцікавіші роботи публікуватимемо на наших сторінках в Фейсбуці та Інстаграмі.