До 30 серпня триває четвертий благодійний аукціон для допомоги “бойовому пінгвіну” Ігорю Артеменку

До 30 серпня триває четвертий благодійний аукціон для допомоги “бойовому пінгвіну” Ігорю Артеменку

27 серпня 2023 року розпочався четвертий антарктичний аукціон для допомоги Ігорю Артеменку – метеорологу, зимівнику 25-ї УАЕ, а нині очільнику взводу зв’язківців однієї з бригад Сухопутних військ ЗСУ. Виручені від продажу лотів кошти спрямують на закупівлю рації Motorola DM4601e VHF AES 256 та зарядної станції EcoFlow RIVER 2 Pro. Саме цих пристроїв гостро бракує підрозділу Ігоря Артеменка.

На аукціоні представлені унікальні артефакти: низка полярних шевронів, раритетний брелок від кабінету лікаря станції, український прапор, який з лікарем 27-ї УАЕ Василем Матковським пройшов шлях від Маріуполя до “Вернадського” тощо. Особливістю четвертого аукціону є те, що на ньому вперше виставлені лоти від Польської антарктичної програми.

Ознайомитися з усіма артефактами та обрати котрийсь з них можна на сторінках НАНЦ у Фейсбуці та Інстаграмі.

Боротьба за лоти триватиме до 13:00 30 серпня. Переможцем стане той, хто запропонує найвищу ціну за кожною позицією на момент закінчення розіграшу.

Нагадаємо, що на минулих аукціонах для полярників, які захищають країну в лавах ЗСУ, були придбані антидронова рушниця, три тепловізійні приціли, дві автівки, набори для саперів тощо.

Також “бойові пінгвіни” отримують допомогу від наших партнерів та волонтерів. Наприклад, мережа аптек “Подорожник”, що вже два роки безоплатно забезпечує ліками станцію “Академік Вернадський”, допомогла придбати 2 засоби Радіоелектронної боротьби (РЕБ), щоб глушити ворожі дрони. Крім того, група українських активістів в Німеччині в межах ініціативи “500 аптечок” надіслала 42 аптечки, напакованих відповідно до стандартів НАТО.

Щиро вдячні всім за підтримку та небайдужість.
Разом до Перемоги!

Нижче знайдете приклади лотів, виставлених на аукціоні.