Вийшов черговий номер Українського антарктичного журналу. Сайт УАЖ оновлено

Вийшов черговий номер Українського антарктичного журналу. Сайт УАЖ оновлено

Вийшов черговий номер наукового фахового видання «Український антарктичний журнал» – №1(17) за 2018 рік. У 15 статтях нового числа УАЖ наведено результати фундаментальних та прикладних досліджень, актуальних науково-технічних розробок, виконаних українськими та іноземними вченими в Антарктиці в галузі геологічних, географічних, біологічних, фізико-математичних та загальнотехнічних наук.

З електронною версією журналу можна ознайомитись на оновленому сайті  http://uaj.uac.gov.ua, який розроблено на платформі OJS.   Ця платформа відповідає усім стандартам, які висуваються міжнародними наукометричними базами, та забезпечує підтримку і надання метаданих  щодо наукового журналу, його статей та номерів.

У 2018 році реєстраційне агентство Crossref присвоїло префікс Державній установі Національний антарктичний науковий центр. Це дозволяє  надавати цифровий ідентифікатор (DOI)  кожній статті, що друкується в «Українському антарктичному журналі». Крім того, ДУ НАНЦ  тепер має можливість надавати DOI іншим науковим матеріалам, зокрема, збірникам наукових статей, доповідям конференцій, підручникам, науковим посібникам, монографіям тощо.

Завдяки оновленому сайту  журналу у авторів з’явилась можливість подавати свої матеріали для публікації в електронному вигляді через сайт, попередньо зареєструвавшись на ньому.