Почався другий антарктичний аукціон – долучитися можна до 23 грудня

Почався другий антарктичний аукціон – долучитися можна до 23 грудня

До Дня святого Миколая Національний антарктичний науковий центр оголосив другий благодійний аукціон. На ньому можна придбати унікальні антарктичні артефакти і допомогти «бойовим пінгвінам» – одному з підрозділів ЗСУ, де служать українські полярники. Нині вони боронять гарячий Бахмутський напрямок.

Серед лотів аукціону – шеврони «бойових пінгвінів» та «Ноосфери», картини, намальовані для полярників на «Вернадському», мерч експедицій, антарктична гривня, особиста онлайн-екскурсія станцією тощо.

Лоти виставлені на сторінках НАНЦ у фейсбуці та інстаграмі.

Зібрані кошти підуть на придбання тепловізійних прицілів та ремонт автомобіля.

«Перший такий аукціон ми провели до Дня захисників та захисниць України і зібрали кошти на антидронову рушницю «Тризуб» українського виробництва. Вона вже зараз неабияк допомагає нашим хлопцям на фронті. Але війна триває, і захисники щодня потребують підтримки. Тепер для «бойових пінгвінів» дуже на часі закупівля тепловізійних прицілів та ремонт їхньої «залізної конячки». Щоб допомогти захисникам, ми зібрали ще більше цікавих артефактів і почали другий аукціон. До речі, серед лотів є навіть кава з «директором Антарктиди», тобто зі мною. Зможете розпитати все, що вам цікаво про крижаний континент та роботу українців там», – зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

Аукціон триватиме до 23:59 22 грудня. Переможцем за кожним лотом стане той, хто запропонує найвищу ціну на момент закінчення розіграшу.

Нагадаємо, Українська Антарктика – у Брюсселі: в Єврокомісії запрацювала унікальна фотовиставка НАНЦ.