Вітаємо з Днем Державного прапора України!

Вітаємо з Днем Державного прапора України!

До Дня Державного прапора України зимівники та зимівниці 27-ї УАЕ провели урочисте підняття синьо-жовтого стяга біля станції “Академік Вернадський”.

Подія відбулася на дальньому історичному флагштоку: саме там під час передачі станції 6 лютого 1996 року український прапор здійняли замість британського Юніон Джека.

Нагадаємо, що торік цей флагшток відновили учасники 26-ї УАЕ. Тож тепер поблизу станції видніються два наших стяги – ближній, прямо біля входу до “Вернадського”, і дальній, на скелі біля океану.

“Пишаємося, що український прапор майорить над Антарктикою! Що під ним ми проводимо дослідження, важливі для всього людства: вивчаємо геокосмос, океан, магнітне поле Землі, зміни клімату, формування погоди та різних природних явищ, озонову діру, унікальний навколишній світ тварин і рослин. Це неймовірна гордість – робити науку світового рівня під прапором України і прославляти свою державу. Дякуємо нашим захисникам за цю можливість. Переможемо!”, – зазначив очільник 27-ї УАЕ Юрій Отруба.

З Днем Державного прапора України!