ВИБОРИ ДИРЕКТОРА ДУ НАНЦ

20 травня 2019 року Міністерство освіти і науки України оголосило конкурс на зайняття посади керівника Державної установи Національний антарктичний науковий центр. Вимоги до претендентів на посаду та адреса, за якою приймаються заяви, визначені у оголошенні. Строк подання заяв – два місяці з дня опублікування оголошення.
Оголошення про конкурс
 https://mon.gov.ua/ua/news/mon-ogoloshuye-konkurs-na-zajnyattya-posadi-kerivnika-derzhavnoyi-ustanovi-nacionalnij-antarktichnij-naukovij-centr

ОГОЛОШЕННЯ

8 серпня 2019 року з 9 до 15 години у приміщенні Державної установи Національний антарктичний науковий центр за адресою місто Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, перший поверх, кімната 103, відбудуться вибори керівника (директора)  Державної установи Національний антарктичний науковий центр

До участі у виборах запрошуються штатні наукові працівники ДУ НАНЦ,  при собі необхідно мати документ, що засвідчує особу. У виборах директора ДУ НАНЦ також візьмуть участь  учасники 24-ої Української антарктичної експедиції, які перебувають нині на антарктичній станції «Академік Вернадський».

                                                                                                                                                           

                                                                                                ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до ст.9 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” Міністерство освіти та науки України внесло до Державної установи Національний антарктичний науковий центр для голосування кандидатуру претендента на посаду директора ДУ НАНЦ Дикого Євгена Олександровича, кандидата біологічних наук.

Графік зустрічей з працівниками кандидата на посаду директора ДУ НАНЦ Є. О. Дикого:

понеділок, 05 серпня 2019 р., 17.00

вівторок, 06 серпня 2019 р., 17.00.

Зустрічі відбудуться у приміщенні Державної установи Національний антарктичний науковий центр за адресою: м.Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, перший поверх.

 

ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА ДУ НАНЦ ДИКОГО Є.О.

 

 

                                                                                                РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ

директора Державної установи Національний антарктичний науковий центр МОН України 08 серпня 2019 року