Побутова хімія та український цукор: перші «зелені» продукти завантажені на «Ноосферу»

Побутова хімія та український цукор: перші «зелені» продукти завантажені на «Ноосферу»

Як ми розповідали раніше, НАНЦ у партнерстві з компанією «Грін Серт Україна» почали акцію «Українське Сонце в Антарктиду». У межах проєкту низка українських виробників дарують полярникам на станції «Академік Вернадський» продукти харчування та господарчі товари, виготовлені з використанням «зеленої енергії». Продукти надають ті компанії-учасники, які пройшли верифікацію і точно визначили обсяг «зеленої енергії» під час виробництва.

Так ось, сьогодні перші подарунки від сертифікованих компаній уже завантажили на борт «Ноосфери». Це 135 ящиків побутової хімії (від мила і серветок до засобів чищення) та посудомийна машина від корпорації «Біосфера» Biosphere Corporation, а також річний запас цукру від «Старокостянтинівцукор» ASPIK GROUP – Аспік Груп.

«Уже 25 років українські вчені на станції «Академік Вернадський» щодня роблять важливий внесок у дослідження екологічних та кліматичних процесів Антарктики та всієї планети. Наші герої-полярники перебувають в екстремальних погодних умовах протягом багатьох місяців. Саме тому корпорація “Біосфера” вирішила зробити їхній побут комфортнішим та допомогти створити домашній затишок та теплу атмосферу навіть за тисячі кілометрів від рідних та близьких. Ми раді передати станції 110 ящиків нашої продукції для всіх сфер побуту, а також подарувати професійну посудомийну машину та річний запас миючих засобів до неї. Це наш маленький внесок у їхні великі досягнення, адже турбота потрібна навіть відважним українським полярникам», – зазначив Андрій Здесенко, засновник та СЕО корпорації «Біосфера».

«Усі ми вболіваємо за мужніх і талановитих науковців станції «Академік Вернацький», які відкривають незвідані таємниці природи, а головне – доносять об’єктивну інформацію щодо екологічних процесів нашої планети. Нехай, незважаючи на суворі умови, у дружній атмосфері серед колег буде час випити склянку чаю з солодким цукром, який виготовлений з любов’ю та відповідно до найвищих стандартів. Сподіваємося, запаси в розмірі 300 кг на прийдешній рік будуть достатніми для солодкого смаку нових відкриттів та перемог!», – коментує Олександр Співак, генеральний директор Групи компаній A’SPIK Group.

Ми дуже вдячні компаніям за їхні подарунки, а ще більше – за внесок у збереження нашої вразливої Планети завдяки використанню частки «зеленої енергії» у виробництві.