Фотовиставка в аеропорту «Бориспіль» -  «Україна в Антарктиді: до 200-річчя відкриття континенту».

Фотовиставка в аеропорту «Бориспіль» - «Україна в Антарктиді: до 200-річчя відкриття континенту».

19 грудня 2019 р. о 10.00 у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відкриється фотовиставка «Україна в Антарктиді: до 200-річчя відкриття континенту». Відкриватимуть виставку міністр освіти та науки Ганна Новосад та представники Національного антарктичного наукового центру.

В експозиції – фото про життя і дослідження українців на антарктичній станції «Академік Вернадський», полярні артефакти, фотозони з двометровим субантарктичним пінгвіном тощо. Свої світлини для фотовиставки надали полярники Юрій Шепета, Ігор Дикий, Олександр Зулас, Оксана Савенко, Андрій Утєвський, Дмитро Шмирьов

Оскільки відкриття фотовиставки припадає на День святого Миколая, до участі запрошені учні шкіл Київщини, для яких заплановано конкурси та подарунки.

Запрошуємо журналістів на відкриття виставки.

Місце: Міжнародний аеропорт «Бориспіль», термінал D (зустріч на третьому поверсі терміналу D біля інформаційної стійки). Представників ЗМі просимо звернути увагу на те, що прохід до режимної зони триватиме до 9.45. Для проходу до режимної зони представникам медіа ОБОВ’ЯЗКОВО потрібно мати паспорт.

Акредитація: до 14:00 16 грудня за посиланням https://forms.gle/2RMfNg5W7XjP8zjo6. У формі акредитації обов’язково потрібно додати копію першої сторінки паспорта всіх, хто подається на акредитацію. Дані паспорта повинні збігатися з інформацією, вказаною у формі акредитації, та копією, надісланою на пошту.