Х Міжнародна Антарктична Конференція присвячена 25-річчю підняття Державного прапора України на Українській антарктичній станції “Академік Вернадський”

Х МАК 2021

Х Міжнародна Антарктична Конференція присвячена 25-річчю підняття Державного прапора України на Українській антарктичній станції “Академік Вернадський”
11-13 травня 2021 р.

Інформаційне повідомлення №1

ШАНОВНІ ДРУЗІ І КОЛЕГИ !

   Запрошуємо Вас до участі в Х Міжнародній Антарктичній Конференції, присвяченій 25-річчю підняття Державного прапора України на Українській антарктичній станції “Академік Вернадський”, яка проходитиме у період з 11 по 13 травня 2021 року у м. Києві в режимі відеоконференції.

Організатори конференції:
Міністерство освіти і науки України,
Державна установа Національний антарктичний науковий центр.

Наукові напрямки конференції:
• Науки про Землю (геологічні, геофізичні, геодезичні, гляціологічні, геоекологічні дослідження та інші суміжні дисципліни).
• Науки про життя (біологічні, медико-фізіологічні дослідження та інші суміжні дисципліни).
• Фізичні науки (гідрометеорологічні, океанографічні, геокосмічні дослідження та інші суміжні дисципліни).
• Нові технології та обладнання (автоматизовані системи керування, геоінформаційні технології та телекомунікаційні системи).

Робочі мови конференції: українська, англійська.
Для участі в конференції до 15 лютого 2021 р. на електронну адресу Оргкомітету uac@uac.gov.ua необхідно надіслати заявку учасника (Додаток 1).
Назва файлу із заявкою повинна відповідати прізвищу доповідача латиницею. Приклад назви файлу – Petrenko_zayavka.

Адреса Оргкомитету:
01601, м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, кімната 103
ДУ Національний антарктичний науковий центр МОН України
Електронна пошта: uac@uac.gov.ua
Телефон/факс: +38 (044) 246-38-80
Секретар:
Савченко Валерія Володимирівна

Умови участі та вимоги до оформлення тез будуть надіслані у другому інформаційному повідомленні.

Просимо кожного, хто отримав наше запрошення, залучити до участі в Конференції своїх колег. Ми завжди раді постійним і новим учасникам! Конференція дуже потребує Вашої участі та зможе принести Вам багато корисного, нового, інноваційного.

З повагою і побажанням творчої наснаги,
Оргкомітет конференції


Інформаційне повідомлення №2

ШАНОВНІ ДРУЗІ І КОЛЕГИ !

     Інформуємо, що до 15 березня 2021 р. на електронну адресу Оргкомітету конференції uac@uac.gov.ua необхідно надіслати електронну версію тез, оформлених відповідно до встановлених вимог, викладених нижче (п.1). Назва файлу із тезами повинна відповідати прізвищу доповідача латиницею. Приклад назви файлу – Petrenko_abstract.
     Нагадуємо, що до 15 лютого 2021 р. також необхідно надіслати заявку учасника (Додаток 1). Назва файлу із заявкою повинна відповідати прізвищу доповідача латиницею. Приклад назви файлу – Petrenko_zayavka.
     До початку роботи конференції планується видання збірника тез, електронну версію якого учасники зможуть отримати в період роботи конференції.
     Кращі роботи буде рекомендовано до публікації у науковому фаховому виданні «Український антарктичний журнал».
     Форми участі в конференції: усна доповідь; стендова доповідь.
     Робочі мови конференції: українська, англійська.

1. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

     Тези оформляються у текстовому редакторі Word (шрифт Times New Roman, через одинарний інтервал) англійською мовою.
Тези не повинні містити жодних рисунків або графіків (Додаток 2. Зразок оформлення тез).
     Об’єм тексту – не більше однієї сторінки. Формат doc 97-2003, розмір сторінки – А4, усі поля – 2 см, абзац – 1 см, вирівнювання тексту по ширині сторінки, символи з гарнітури Symbol.

Текст оформлюється у такому порядку:

1) Індекс УДК, без абзацного відступу, вирівняно по лівому краю (Times New Roman, 12 pt). Далі до назви тез пропускається рядок.
2) Назва тез, без абзацного відступу, вирівняна по лівому краю, інтервал між рядками одинарний, великі літери (Times New Roman, 14 pt, bold). Далі – 1 порожній рядок.
3) Ініціали та прізвища авторів без абзацного відступу, вирівняно по лівому краю, інтервал між рядками одинарний, малі літери, виділені курсивом; прізвище доповідача підкреслено (Times New Roman, 12 pt, bold);
4) Назва наукової установи, де виконана робота; назва міста; електронна адреса – без абзацного відступу, вирівняно по ширині тексту, інтервал між рядками одинарний, малі літери, виділені курсивом (Times New Roman, 12 pt).
5) Основний текст друкується через 2 порожні рядки від заголовка, інтервал між рядками одинарний, малі літери (Times New Roman, 12 pt).
Увага! Тези не рецензуються, не редагуються. Оргкомітет залишає за собою право відхилити матеріали у випадку невідповідності вимогам до оформлення документів та тематики конференції.

2. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТЕНДОВОЇ ДОПОВІДІ

     Стендова доповідь повинна бути оформлена англійською мовою та містити не більше п’яти слайдів.
     Тривалість стендової доповіді до п’яти хвилин.

Увага! Заявки та тези, надіслані пізніше зазначених термінів, або ті, що не відповідають встановленим вимогам, розглядатись не будуть.

    Просимо кожного, хто отримав наше запрошення, залучити до участі в Конференції своїх колег. Ми завжди раді постійним і новим учасникам! Конференція дуже потребує Вашої участі та зможе принести Вам багато корисного, нового, інноваційного.

З повагою і побажанням творчої наснаги,
Оргкомітет конференції