У Вікіпедії розпочався «Тиждень Антарктики»

У Вікіпедії розпочався «Тиждень Антарктики»

Від 13 до 28 січня в українській Вікіпедії відбудеться “Тиждень Антарктики” – акція зі створення та поліпшення статей, приурочена до 200-річчя відкриття континенту. Ініціатори проєкту – ГО «Вікімедіа» та Національний антарктичний науковий центр.

Головна мета «Тижня» — наповнити українську Вікіпедію якісними статтями про «шостий континент» та зменшити кількість прогалин контенту, що наразі існує у найбільшій онлайн-енциклопедії. Також ми прагнемо позбутися радянських “міфологем” щодо першовідкривачів Антарктиди, тому закликаємо учасників «Тижня» звертатися переважно до англомовної джерельної бази.

На сторінці проєкту є перелік з понад 20-ти пріоритетних статей до створення, хоча можна створювати й інші статті на тему Антарктики або вдосконалювати існуючі. Детальніше про «Тиждень Антарктики»: https://uk.wikipedia.org/w/index.php?curid=3387879

П’ять найактивніших авторів отримають сувеніри від НАНЦ, також на всіх активних учасників та учасниць чекають призи й сувеніри від ГО «Вікімедіа Україна». Відзначення переможців відбудеться у середині лютого.