Починаємо конкурс кандидатів у 25-ту Українську антарктичну експедицію

Починаємо конкурс кандидатів у 25-ту Українську антарктичну експедицію

Професійних, сміливих та зацікавлених запрошуємо до участі в конкурсі кандидатів у 25-ту Українську антарктичну експедицію. Для роботи впродовж року на станції «Академік Вернадський» формується загін у складі 6-7 науковців, трьох осіб інженерно-технічного персоналу (дизеліст-електрик, системний механік, системний адміністратор зв’язку), лікаря та кухаря. Кожен охочий має унікальну можливість долучитися до досліджень в Антарктиці, виявити свої творчі здібності та таланти.

Конкурсні вимоги не містять ґендерних обмежень. Загальні вимоги до конкурсантів – досвід роботи за фахом не менше п’яти років; володіння англійською або іспанською мовою; відсутність хронічних захворювань  та протипоказань до роботи в екстремальних умовах Антарктики; спроможність працювати в умовах депривації, неконфліктність і комунікабельність; відсутність шкідливих звичок.

Про конкретні вимоги до фахівців за кожним з потрібних профілів, а також про оплату праці ви можете дізнатися за посиланням: http://uac.gov.ua/scientific-research/antarktika-v-poshukax-profesionaliv/

Конкурс відбуватиметься у три етапи.

Перший етап – конкурс документів. Насамперед необхідно надіслати на електронну адресу НАНЦ uac@uac.gov.ua  заповнену анкету  науковця (Anketa 1) або  фахівця станції  (Anketa 2) та копії документів, перелічених у анкеті науковця/фахівця.

Учасники конкурсу також можуть особисто подати документи до відділу правового забезпечення та кадрової роботи ДУ НАНЦ за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 16, перший поверх, кімната 104. Телефон для довідок: (044)246-38-80 (координатор конкурсу – Левченко Наталія Миколаївна).

Кінцевий термін подачі документів – 1 листопада 2019 року.

Другий етап – співбесіда, яку призначають пошуковувачам після розгляду поданих документів та перевірки їх відповідності вимогам конкурсу. Відтак учасники, допущені до другого етапу конкурсу, мають пройти психологічне тестування за участі науковців та фахівців Центру із залученням фахівців профільних установ НАН та МОН України.

Третій етап. Конкурсна комісія затверджує кандидатури майбутніх зимівників, а також склад їхніх дублерів, всі вони мають пройти медичну комісію у спеціалізованому закладі, яку організує та фінансує ДУ НАНЦ.

Кандидати, які успішно пройшли медичну комісію, зараховуються до складу експедиції та проходять п’ятиденні навчально-тренувальні збори та тренінги за рахунок ДУ НАНЦ.

 

25 УАЕ працюватиме на антарктичній станції «Академік Вернадський» впродовж року: з кінця березня-початку квітня 2020 року по квітень 2021 р.

Нагадаємо, що в 2018 р. вперше на відкритому конкурсі було відібрано склад учасників 24 УАЕ, яка нині працює в Антарктиді. Минулоріч заявки на участь у конкурсі подали 178 осіб, серед них 32 жінки. Тож уперше за 21 рік жінки потрапили в загін зимівників – нині у складі 24 УАЕ працюють біологиня Оксана Савенко та лікарка Наталія Бабій.