«Українське сонце в Антарктиду»: «Зелені продукти» відправляться на білий континент

«Українське сонце в Антарктиду»: «Зелені продукти» відправляться на білий континент

НАНЦ у партнерстві з компанією «Грін Серт Україна» починають всеукраїнську акцію «Українське Сонце в Антарктиду». У межах проєкту низка українських виробників подарують полярникам на станції «Академік Вернадський» продукти харчування, виготовлені з використанням «зеленої енергії».

Застосування в ході виробництва відновлюваних («зелених») джерел енергії дозволяє зменшити негативний вплив на навколишнє середовище. Саме ця ідея стала приводом для об’єднання в усьому світі свідомих компаній, які розуміють рівень відповідальності та готові до «зеленої трансформації». Продукти для станції нададуть українські компанії-учасники, що пройшли верифікацію і точно визначили обсяг «зеленої енергії» під час виробництва.

Наразі до акції вже долучилися: компанії «Рудь», «Рівнехолод», «Старокостянтинівцукор», корпорація «Біосфера».

«В Антарктиді, як ніде в світі, видно, як швидко змінюється клімат нашої планети. Для уповільнення цих змін важливо якомога більше скорочувати шкідливі викиди в атмосферу, зокрема, використовуючи відновлювальні джерела енергії. Ми вдячні передовим українським виробникам, які створюють продукцію на “зеленій енергії”, зменшуючи вплив на довкілля. Акція “Українське сонце в Антарктиду” має насамперед освітню місію: вона покликана залучити увагу громадськості до питань змін клімату, надавши бізнесу приклад відповідального виробництва, а суспільству – відповідального споживання», – зазначив директор Національного антарктичного наукового центру Євген Дикий.

«”Грін Серт Україна” є ініціатором об’єднання науки, бізнесу і суспільства. Екологічні аспекти розвитку людства не залишають байдужих, і ми дуже раді, що товари українських виробників відправляться на українську станцію “Академік Вернадський” і привезуть з собою “шматочок” українського сонця! Упевнений, що полярники оцінять нашу участь, і їхнє перебування на станції пройде легко і продуктивно», – додав директор ТОВ «Грін Серт Україна» Олександр Чаусовський.