Антарктика в пошуку професіоналів. Стартує конкурс з відбору кандидатів до складу 26-ї УАЕ

Антарктика в пошуку професіоналів. Стартує конкурс з відбору кандидатів до складу 26-ї УАЕ

Сьогодні, 28 вересня 2020 року, Національний антарктичний науковий центр МОН оголосив конкурс з відбору команди 26-ї Української антарктичної експедиції на 2021-2022 рр. Документи приймаємо до 12 жовтня 2020-го.

Переможці проводитимуть наукові дослідження або забезпечуватимуть життєдіяльність станції «Академік Вернадський» в Антарктиді впродовж року: з весни 2021-го до весни 2022 р.

До 26-ї УАЕ шукаємо 12 учасників: 7 науковців, лікаря, кухаря, дизеліста-електрика, системного механіка та системного адміністратора зв’язку. Вчені мають працювати за такими напрямами досліджень: геологічні та геофізичні науки, фізичні науки та науки про життя.

«26-та Українська антарктична експедиція є свого роду ювілейною, адже 2021-го ми відзначатимемо 25 років з часу підняття прапора України на колишній британській станції «Фарадей», яка тепер має назву «Академік Вернадський». Зважаючи на пандемію COVID-19, під час відбору майбутніх полярників та полярниць особлива увага приділятиметься фізичному та психологічному здоров’ю кандидатів», – зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

Загалом відбір відбуватиметься в чотири етапи:
1. Подання документів на розгляд – до 12 жовтня 2020 р. включно;
2. Подання додаткових документів у разі проходження попереднього відбору – до 26 жовтня 2020 р. включно;
3. Фахова співбесіда, медична комісія та психологічне тестування;
4. Колективний тренінг для тих, хто попередньо пройде відбір до експедиції.

Докладніше з вимогами до кожного фахівця, умовами конкурсу, рівнем оплати праці та соціальними гарантіями можна ознайомитися в офіційному оголошенні. 

Спеціалісти, які бажають взяти участь в конкурсі, мають заповнити відповідні анкети: науковці – Анкета 1, решта спеціалістів – Анкета 2

Нагадаємо, що перший відкритий конкурс з відбору полярників було проведено у 2018 році.

Чекаємо на вас. Країна пишається відважними!