Антарктичну фотовиставку НАНЦ відкрито на Хмельниччині – відвідати можна до 23 вересня

Антарктичну фотовиставку НАНЦ відкрито на Хмельниччині – відвідати можна до 23 вересня

Сьогодні, 15 вересня 2023 року, почалася виставка Національного антарктичного наукового центру «Україна в Антарктиці: дослідження та незламність» у краєзнавчому музеї (G-MUSEUM) м. Городок Хмельницької області. Оглянути експонати можна до 23 вересня. Цікаво, що урочисте відкриття фотовиставки припало на важливу для городчан дату – день міста.

У колекції представлені 27 колажів – за кількістю років з часу отримання Україною станції «Академік Вернадський». Світлини розповідають про унікальну природу крижаного континенту, життя та роботу українських полярників, наші дослідження. Крім того, фотовиставку доповнюють цікаві відео з Антарктики.

«Те, що перша презентація оновленої версії виставки відбувається саме в G-музеї – дуже символічно, адже майбутня Україна буде модерною державою, глибоко інтегрованою в глобальний світ, і як станція “Вернадський”, так і G-музей є маленькими камінчиками цієї майбутньої України», – зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

На відкриття виставки до музею завітали понад 100 містян різного віку, які зацікавилися далеким континентом.

Щиро дякуємо історику і краєзнавцю Дмитру Полюховичу та керівнику відділу культури, національностей, релігій та туризму Городоцької МТГ Олегу Федорову за допомогу в організації виставки.

Адреса музею: вул. Шевченка 20/1, м. Городок Хмельницької області.
Години роботи: вівторок-п’ятниця: 8:00-17:00; субота: 8:00-16:00. Вихідні дні неділя й понеділок.
Вхід: загальний квиток в музей.

Довідково.

G-MUSEUM – це інноваційний музей на Хмельниччині. Його було збудовано два роки тому коштами українських меценатів. За стандартами та стилістикою G-музей перевершує більшість музеїв в містах-мільйонниках.

Нагадаємо, що раніше полярники 28-ї УАЕ показали велике повернення пінгвінів до станції «Академік Вернадський».

Фото з відкриття виставки. Автор – Олександр Заклецький.