Дизеліст-електрик

 

Дизеліст-електрик

 

Завдання та обов’язки: забезпечувати технічне обслуговування, ремонт і безперервну роботу електроенергетичного обладнання Станції. Усувати несправності в роботі станційних електророзподільних пристроїв, пускорегулювальної апаратури станційних електроприводів, станційної кабельної мережі, електроустановчої арматури тощо. Виконувати основні слюсарні роботи. Слідкувати за дотриманням норм пожежної безпеки. Проводити облік та списання пально-мастильних матеріалів.

Повинен знати: конструкцію і принцип роботи двигунів внутрішнього згорання, встановлених на Станції; призначення, будову й принцип дії електроенергетичного обладнання; станційну електроавтоматику; технологію електромонтажних і ремонтних робіт електроенергетичного обладнання Станції; системи розподілу електроенергії на Станції; способи прокладання й ремонту кабельних трас; систему живлення двигунів; правила їхнього змащування, пуску, зупинки та охолоджування; будову приводу та механізму вмикання і перемикання обладнання; будову акумуляторів та правила їхнього зарядження; властивості та склад пально-мастильних матеріалів, які використовуються для двигунів внутрішнього згорання; інструменти і прилади, необхідні під час обслуговування та ремонту двигуна, і правила їхнього використання; слюсарну справу за обсягом робіт, що виконуються; вимоги нормативних актів стосовно охорони праці та навколишнього середовища, дотримуватися норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт; застосовувати діючі нормативні документи, які стосуються його діяльності; порядок та правила ведення обліку та списання ПММ.

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією слюсаря-механіка, електрика-дизеліста не менш як 2 роки. Група доступу з електробезпеки не нижче IV.

Перевагами також є: наявність диплому навчального закладу морського (річкового) спрямування за фахом «Моторист»; навичок токарних, фрезерних, шліфувальних, електрогазозварювальних, столярних робіт і експлуатації деревообробних верстатів; будівельно-ремонтних робіт; ремонту підвісних моторів і малих плавзасобів; наявності посвідчення водія малого/маломірного судна; досвіду експлуатації, профілактики і ремонту дизель-електростанцій «VOLVO PENTA» або аналогічного устаткування; автономних систем паливопостачання; володіння комп’ютерною технікою і методами статобробки; знання іноземних мов (англійської/ іспанської або ін.) з акцентом на спеціальність; участь в експедиціях як дизеліста-електрика.