Дизеліст-електрик

ДИЗЕЛІСТ-ЕЛЕКТРИК (ПРОВІДНИЙ ФАХІВЕЦЬ)

 

Завдання та обов’язки: забезпечувати технічне обслуговування, ремонт і безперервну роботу електроенергетичного обладнання станції. Усувати несправності в роботі станційних електророзподільних пристроїв, пускорегулюючої апаратури станційних електроприводів, станційної кабельної мережі, електроустановчої арматури тощо. Виконувати основні слюсарні 9 роботи. Слідкувати за дотриманням норм пожежної безпеки. Проводити облік та списання паливно-мастильних матеріалів. Брати участь у заміні обладнання (демонтаж, монтаж, введення в експлуатацію) під час проведення модернізації станції. 

Повинен знати: конструкцію і принцип роботи двигунів внутрішнього згорання, встановлених на станції; призначення, будову й принцип дії електроенергетичного обладнання; станційну електроавтоматику; технологію електромонтажних і ремонтних робіт електроенергетичного обладнання станції; системи розподілу електроенергії на станції; способи прокладання й ремонту кабельних трас; систему живлення двигунів; правила змащування, пуску, зупинки та охолоджування їх; будову приводу і механізму вмикання і перемикання обладнання; будову акумуляторів і правила їх зарядження; властивості і склад паливно-мастильних матеріалів, які використовуються для двигунів внутрішнього згорання; інструменти і прилади, необхідні під час обслуговування та ремонту двигуна і правила їх використання; слюсарну справу за обсягом робіт, що виконуються; вимоги нормативних актів стосовно охорони праці та навколишнього середовища, дотримуватися норм, методів і прийомів безпечного виконання робіт; застосовувати діючі нормативні документи, які стосуються його діяльності; порядок та правила ведення обліку та списання ПММ. 

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією слюсаря-механіка, електрик – дизеліст не менше 2 років. Група доступу з електробезпеки не нижче IV. 

Переваги надаються у випадку: наявності диплому навчального закладу морського (річкового) спрямування за фахом «Моторист»; навичок токарних, фрезерних, шліфувальних, електрогазозварювальних, столярних робіт і експлуатації деревообробних верстатів; будівельно-ремонтних робіт; ремонту підвісних моторів і малих плавзасобів; наявності посвідчення водія малого/маломірного судна; досвіду експлуатації, профілактики і ремонту дизель-електростанцій D 100 «VOLVO PENTA» або аналогічного устаткування; автономних систем паливопостачання; володіння комп’ютерною технікою і методами статобробки; знання іноземних мов (англійської/ іспанської або ін.) з акцентом на спеціальність; участь в експедиціях в якості дизеліста-електрика. Наявність навичок та документів що дозволяють працювати з гідравлічним краном-маніпулятором.