Відділ із зв'язків з громадськістю та ЗМІ

Відділ із зв'язків з громадськістю та ЗМІ

Анна Торгоненко

Керівник відділу:

Анна Торгоненко

Олена Марушевська

 

Прессекретар:

Олена Марушевська

Команда відділу займається комунікаціями з медіа та громадськістю, а також популяризацією антарктичної науки та роботи українських полярників. Зокрема, фахівці відділу:

        • готують та поширюють інформаційні, фото- та відеоматеріали про діяльність НАНЦ та станції “Академік Вернадський” ведуть сторінки НАНЦ у соціальних мережах FacebookInstagram, YouTubeTwitter, TikTok.
  • організовують публічні заходи
  • готують пізнавальний контент про Антарктику створюють та впроваджують різноманітні комунікаційні та просвітницькі проєкти співпрацюють з українськими та іноземними медіа
  • випускають онлайн видання “Експедиція ХХІ
Експедиція XXI
Науково-популярне онлайн видання НАНЦ

Один з головних інформаційних напрямів – популяризація конкурсу в Українські антарктичні експедиції, висвітлення процесу відбору та відправки полярників в Антарктиду й повернення додому, а також їхньої роботи на станції “Академік Вернадський”.

Серед комунікаційних та освітніх проєктів можна виокремити такі:

  • Наприкінці 2018 року було створено велику антарктичну фотовиставку, яка вперше була представлена в аеропорту “Бориспіль”. Відтак вона розміщувалася у Верховній Раді України, Музеї науки, а також інших локаціях в різних містах України. Ця акція наразі триває.
  • 2020-го, коли почався перший локдаун і всі школярі перейшли на дистанційне навчання, було створено онлайн-проєкт “Антарктичні уроки” – серію коротких відео про Антарктиду та роботу наших полярників. У перші ж дні відео мали охоплення до 40 тис. глядачів.
  • 2021 року проведено акцію “Книги в Антарктиду”, завдяки якій бібліотека станції “Академік Вернадський” наповниться творами сучасних українських авторів.

Важливими напрямами роботи відділу також є висвітлення міжнародних ініціатив НАНЦ та співпраці Центру з українським бізнесом, який часто виступає з ініціативою благодійної допомоги нашій станції.

Контакти:

antarcticcenterua@gmail.com

месенджери офіційних сторінок у Facebook та Instagram